Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna fokuson linjat e bujshme trupore, thotë se është Marilyn e vitit 2020

Ajo është ndër rep-artistet që po bën bujë të madhe në industrinë muzikore.

Bëhet fjalë për Doruntina Shalën, e njohur ndryshe si Tayna, emër i cili po lakohet mjaft shumë në faqet rozë.

Bukuroshja brunë është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë imazhe atraktive e provokuese.

Në një të fundit, Tayna ka theksuar linjat e bujshme trupore me veshjen e ngushtë, teksa ka bërë një krahasim.

“Marilyn 2020”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Vlen të përmendet se ajo dukej e shkëlqyeshme, pasi flokët dhe makijazhin e kishte në nivel.

Sa i përket projekteve muzikore, “Qe Qe” është hiti i saj i fundit që rezultoi i pëlqyer nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

Çfarë ndodhi me Olën e Muratin pasi dolën çift nga “Përputhen”?

Dafina Vidishiqi

“Mala” nga Samanta Karavella vjen me këtë datë

Dafina Vidishiqi

Tayna me poza provokuese, ndërsa prezanton dukjen e re me flokë ngjyrë vjollcë

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me dukjen në festë

Dafina Vidishiqi

Adriana Matoshi merr vëmendje me ngjyrat neon në paraqitjet me kostum

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...