Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna fokuson tiparet trupore në imazhet e reja

Rep-artistja e njohur, Tayna, është ndër më të dëgjuarat në estradën shqiptare.

Për tre vite radhazi, ajo ka dëshmuar se mund të sjell projekte unike në treg, të cilat grumbullojnë miliona klikime.

Përkundër kësaj, edhe në rrjete sociale ajo është mjaft aktive, duke ndarë imazhe të shumta nga përditshmëria.

Në një fotografi të fundit, Tayna është shfaqur me një veshje sportive, kurse në plan të parë ka vënë tiparet e bujshme trupore.

Flokët i kishte të kapura lart kokës, ndërsa për makijazh ka shkuar me disa nuanca më të hapura.

Kujtojmë se “WTF” mban titullin kënga saj e fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperen angleze, Ivorian Doll.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...