Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna inspirohet nga Dua Lipa, pozon topless në imazhet e reja

Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna, shpeshherë ka treguar se nga merr inspirim për projektet muzikore.

Kësaj radhe nuk bëhet fjalë për këngë, por për disa imazhe të bukuroshes brune, në të cilat shihet topless.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Tayna ka ndarë disa imazhe ku shihet se në pjesën e sipërme është e zhveshur.

https://www.instagram.com/p/CGfafatAMUO/?utm_source=ig_web_copy_link

Për të ruajtur modestinë, ajo përmes duarve ka mbuluar pjesën e gjoksit, teksa poshtë mbante të veshura një palë pantallona.

“Dua Lipa më bëri që t’i realizoja”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Derisa po mahnit fansat me fotosesione, “Qe Qe” mbetet hiti i fundit nga ajo, ndërsa ka paralajmëruar edhe këngë të re.

https://www.instagram.com/p/CGXWz62sIFE/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

Springsteen deklarohet fajtor për konsumim të alkoolit në një park publik

S.B.

Çifti hollivudian Emily Blunt dhe John Krasinski nxjerrin në shitje apartamentin luksoz

S.B.

Me dhëmbët e vampirit dhe veshjen e ekspozuar, Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...