Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna me poza provokuese, ndërsa prezanton dukjen e re me flokë ngjyrë vjollcë

Reperja e popullarizuar nga Prizreni, Tayna, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin vjen me një paraqitje të mrekullueshme.

Artistja, e cila numëron 1.6 milion ndjekës, ka bërë një transformim në dukje teksa është kthyer me flokë ngjyrë vjollcë.

Siç eksperimenton gjithnjë, Doruntina Shala (emri i vërtetë) edhe këtë herë ka marrë komplimente të shumta.

Postimi ndërkohë për vetëm disa orë ka arritur të mbledh mbi 100 mijë pëlqime.

Duket se këto imazhe janë pjesë e ndonjë klipi të ri, pasi ka paralajmëruar disa këngë për verë.

Tayna momentalisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Ti Harro”, që e solli javë më parë në bashkëpunim me reperin Azet.

Postime të ngjashme

Tayna po sjell projektin e ri “Taka”

D V

Nora Istrefi shfaqet plot stil duke vënë në fokus këmbët

D V

Loredana shfaqet në bikini teksa luajnë tenis me reperin Dardan

D V

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...