Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna me poza provokuese nga palestra, vë në fokus linjat trupore

Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet me emrin artistik, Tayna, vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja që për një kohë të shkurtër ka mbledhur mbi një milion ndjekës në Instagram, ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Këtë herë, ajo ka ripostuar disa fotografi nga palestra e cila shfaqet në formë të mrekullueshme.

Bukuroshja shqiptare ka vënë në fokus fizikun atraktiv, ndërsa siç shihet i kushton një përkujdesje të veçantë me ushtrime të njëpasnjëshme.

Ajo duket të jetë e veshur me një kostum të gjelbër sportiv, i cili e shfaq akoma më provokuese.

Sido që të jetë, artistja e njohur po korrë suksese të mëdha edhe në karrierë, gjersa momentalisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Qe Qe”.

Për vetëm një muaj, projekti ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në YouTube.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...