Agjencia Zhurnal.mk

Tayna “ndez” skenën në qendër të Tiranës

Fundjava që kaloi ishte plot ngjyra, atmosferë, muzikë e argëtim për kryeqytetin shqiptar.

Në Tiranë për dy ditë radhazi u mbajt Colour Day Festival, Hitet e Veriut dhe Festivali i Resë.

Këto evente mblodhën qindra qytetarë në sheshe, rrugë e parqe duke u argëtuar përmes lojërave e organizimeve të ndryshme.

Pa dyshim nuk mungoi as një koncert madhështor në të cilin performuan emra të njohur të muzikës.

Një nga ta ishte edhe Tayna, e cila e ndezi atmosferën me performancën e saj. Madje vet reperja ka postuar pjesë nga performanca e saj në llogarinë Instagram./Indeksonline/

Tayna

Posted by Albania Viral on Monday, May 20, 2019

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...