Agjencia Zhurnal.mk

Tayna nënshkruan kontratë me Sony Music

Bëhet e ditur se Tayna ka nëshkruar me Sony Music.

Ndonëse vetëm para dy vjetësh nisi karrierën me hitin “Columbiana”, rep-artistja e njohur kosovare, Tayna, është sot padyshim një nga emrat më të njohur e të suksesshëm në industrinë̈ e muzikës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo së bashku me menaxhmentin e saj kanë vendosur që karrierën e suksesshme ta ngritin në një tjetër nivel.

Bëhet fjalë për kontratë me Sony Music.

“Jam shumë e lumtur që kam pranuar të punoj me Sony Music. Pas diskutimeve intensive, ne kemi vendosur që së bashku mund të bëjmë hapin tjetër të madh. Kështu që unë do të vazhdoj të zhvillohem artistikisht dhe mund të përqendrohem plotësisht në muzikë”, u shpreh Tayna në Instagram./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Kto me mu jo s'e kan rastin…

A post shared by Tayna (@tayna) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!