Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna paralajmëron projektin e ri “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

Tayna është ndër rep-artistet shqiptare që për një kohë të shkurtër ka pushtuar skenën muzikore.

Për dy vite me radhë ajo ka arritur popullaritet të madh, duke marrë zemrat e mijëra mbështetësve.

Ndërkaq, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Tayna ka bërë të ditur se do të sjellë këngën e re.

“Moona” mban titullin projekti muzikore, që do të jetë në bashkëpunim me artistin francez, L’Algerino.

Përndryshe, reperja përpos titullit nuk ka zbuluar ndonjë detaj tjetër për bashkëpunimin.

Theksojmë se “Johnny” është kënga saj e fundit, që është pritur mjaft mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...