Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna publikon fotografi nga pushimet në Ishujt Maldive: Ndoshta nuk kthehem më

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Për këtë ajo ka zgjedhur destinacionin e largët të ishujve Maldive, për të kaluar disa ditë jo-produktive larg aktiviteteve të përditshme.

E teksa ndodhet atje, ajo po i mban të zhurnuar fansat me fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Në një set fotografish të publikuara së fundmi në rrjetin social Instagram, reperja nga Prizreni zbuloi linjat e saj atraktive të trupit në një paraqitje me bikini.

Ndërkohë, për t’i bërë edhe më interesante këto imazhe, ajo shkroi në mbishkrimin e tyre se po e mendon në të kthehet apo të mos kthehet nga ai vend sërish.

“Jam në pushime të majit, mund të kthehem ose mund të mos kthehem …”, ka shkruar Tayna në Instagram.

Reperja, emri i vërtetë i së cilës është Doruntian Shala, ka qenë mjaft aktive në tregun muzikor gjatë këtij viti me projekte të shumta, teksa kënga e fundit që solli ishte “WTF” në bashkëpunim me Ivorian Doll.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...