Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna publikon pamje nga prapaskenat e klipit, pyet ndjekësit se cila pjesë u pëlqeu më shumë

Artistja shqiptare, Tayna, ditë më parë solli projektin e ri muzikor të titulluar “Johnny”.

Kënga u prit mirë nga publiku dhe vetëm për dy ditë ka kaluar shifrën e 1.4 milion klikimeve në YouTube.

Derisa po shijon suksesin e këtij projekti, Doruntina Shala (emri i vërtetë) ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e klipit.

Siç është komentuar, bukuroshja nga Prizreni u kritikua dhe komplimentua mjaft shumë për skenat atraktive.

“Cila pjesë e Johnny ju ka pëlqy?”, ka shkruar ajo.

Kjo duket të jetë një përmbyllje e Taynës për këtë vit, megjithëse ka arritur suksese të mëdha në 2020.

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...