Agjencia Zhurnal.mk

Tayna tregon gjoksin, ndihet seksi

Reperja Tayna ka vazhduar që të tregojë format e saj seksi

Ajo e ka nisur furishëm vitin 2020 ku deri me tani ka pasur disa koncerte si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

E për këtë ajo është përkujdesur që të duket sa më seksi.

Këtë ajo e ka treguar me disa video që ka postuar në InstaStory por edhe në profilin e saj në Instagram.

E një ndër to është edhe një foto në tuta rozë ku ajo ekspozon goksin e saj derisa thotë se po “ndihet një femër plot fuqi”.

Tayna pati vitin më të mirë më 2019 ku për fansat e saj solli disa hite dhe këngë të cilat u klikuan dhe u përfolën shumë nga publiku. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...