Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna vazhdon të shijojë pushimet në Maldive

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, këto ditë i ka dhënë vetes disa ditë të merituara pushimi.

Ajo ka shkuar bashkë me mikeshat e saj në ishujt e largët, Maldive.

Bukuroshja e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale imazhe të shumta nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Foto: Tayna/InstaStory

Së fundmi, reperja me prejardhje nga Prizreni publikoi disa fotografi në InstaStory, ku theksonte linjat e saj trupore në një veshje me shumë stil.

E veshur me pantallona të shkurtra dhe një bluzë ngjyrë okër, 24-vjeçarja bëri që paraqitja e saj në këtë fotografi të jetë mjaft tërheqëse.

Këto pushim të rep-artiste vijnë pas muajsh të ngjeshur me punë për të, me publikimi ne disa projekteve muzikore.

Që nga fillimi i vitit, ajo ka nxjerr në treg plot tri bashkëpunime, të cilat janë pëlqyer në masë të madhe nga fansat.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...