Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna vazhdon të sjell fotografi atraktive nga xhirimet e klipit të ri, provokon me dekoltenë e hapur te pjesa e gjoksit

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor.

Ajo kësaj radhe do të vijë në një bashkëpunim me Florin, në një këngë të titulluar “Magdalena”.

Këto ditë, rap-artistja ka përfunduar edhe xhirimet e klipit, në të cilin do të vijë me një paraqitje mjaft atraktive.

Ajo publikoi së fundmi një fotografi tjetër nga prapaskenat, ku shfaqet mjaft provokuese me një kostum dy-pjesësh ngjyrë argjendi.

Me dekoltenë paksa të hapur, reperja me prejardhje nga Prizreni, dukej mjaft tërheqëse në këto imazhe.

Ky është projekti i dytë muzikor i Taynës që ajo do të publikojë për këtë vit.

Ajo përndryshe vazhdon të shijojë suksesin e këngës “Moona”, të cilën e solli gjatë muajit janar në bashkëpunim me L’Algérino.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...