Showbiz

Tayna vjen me një pozë provokuese në bikini si një engjull i “Victoria’s Secret”

Zhurnal Ads

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, teksa në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, bukuroshja nga Prizreni ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku është shfaqur mjaft atraktive në bikini të bardha.

https://www.instagram.com/p/CF2sMfxgvDG/?utm_source=ig_web_copy_link

Inspiruar nga modelet engjuj të “Victoria’s Secret”, Tayna i kishte kombinuar bikinit e saj me një palë krahë me pupla në shpinën e saj.

“Edhe unë kam një sekret gjithashtu”, shkroi reperja 23-vjeçare në mbishkrimin e fotografisë.

Tayna përndryshe vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Qe qe”, i cili është pritur shumë mirë nga fansat.

Postime të ngjashme

Yll brenda fushe, ashtu edhe jashtë saj – Mohamed Salah tregon talentin e tij edhe në vallëzim gjatë martesës së vëllait të tij

S.B.

Jennifer Lopez dhe Maluma pozojnë për “Billboard”, ndërsa zbulojnë më shumë rreth komedisë “Marry Me”

admin

Adrola Dushi vjen me fotografi artistike, merr vëmendjen e fansave

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...