Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna vjen me poza provokuese në rrjetet sociale

Ajo po vazhdon të jetë shumë e pëlqyer dhe një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Fjala është për reperen nga Prizreni, Tayna, e cila vetëm në Instagram numëron 1.5 milion ndjekës.

Bukuroshja, që komentohet vazhdimisht në faqet rozë, mori sërish vëmendje me dukjen atraktive në imazhet e reja.

Ajo ka sjell disa imazhe provokuese, e veshur në një fustan dy pjesësh të bardhë.

Duke pozuar me dekoltenë e hapur, Doruntina Shala (emri i vërtetë) shfaqet në formë të mahnitshme.

“Nuk është ende Halloween dhe unë jam veshur tashmë si dashuria e jetës suaj”, ka qenë mbishkrimi i postimit.

Ndërkohë komplimentet në hapësirën për komente nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/CGAJXCZgJ0G/?utm_source=ig_web_copy_link

Tayna akoma është duke shijuar suksesin e këngës “Qe Qe”, që deri më tani ka mbledhur mbi 13 milionë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Ibrahimovic: Arsyeja pse jam ftuar në Sanremo është për t’i thyer të gjitha rekordet e shikueshmërisë

S.B.

Buta prezanton për herë të parë të dashurën – kush është vajza që ia ka marrë zemrën reperit?

S.B.

Enca sjell klipin e ri “Nashta”

S.B.

Blero publikon këngën e re “Derën e ke hap”

S.B.

Rita Ora vazhdon të shijojë pushimet në Australi, shfaq format senzacionale të trupit në bikini

S.B.

Eurovisioni vendos zhvillimin e festivalit me skenarin B: Artistët e shteteve interpretojnë në skenë, reduktohet publiku dhe stafi pjesëmarrës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...