Showbiz

Të famshmit po i presin me stres rezultatet e zgjedhjeve në SHBA

Zhurnal Ads

Edhe të famshmit po i presin nën stres rezultatet e votave.

Nëse jeni në ankth për zgjedhjet, dijeni që Hollywood-i është aty me ju, shkruan CNN.

Të famshmit, përmes rrjeteve sociale kanë ndarë emocionet e tyre rreth zgjedhjeve të vitit 2020.

Cardi B postoi një video, ku shfaqej shfaqej duke pirë cigare të shumta dhe shkroi  “Si më bënë këto zgjedhje të shikoja këto shtete të kuqe”.

Moderatori,  Jimmy Kimmel shkroi në Twitter të martën mbrëma “Kjo është si të jesh zgjuar gjatë operacionit tënd.”

Nëse keni pasur stres, aktorja dhe regjisorja Elizabeth Banks ka qenë aty me ju.

“Thjesht po eci përpara dhe prapa,” shkroi ajo në Twitter. “Të paktën po digjem nga galoni i akullores që sapo hëngra. #Ne zgjedhje”.

Stephen Colbert nuk po përdorte thjesht humor në shfaqjen e tij të natës vonë. Ai gjithashtu tha se po i priste rezultatet për Pensilvani në këtë ‘fushëbetejë’.

“Trupi i njeriut nuk u bë që të harxhonte kaq shumë energji duke menduar për Pensilvaninë,” shkroi Colbert në Twitter.

Bashkëpuntori i tij natën vonë James Corden shkroi në Twitter disa këshilla të mira, duke iu kërkuar të marrin frymë.

Postime të ngjashme

Dy këngëtare shqiptare të nominuara për “People’s Choice Awards 2020”

admin

E veja e Sean Conneryt, Micheli përshkruan momentet e fundit të jetës së tij

S.B.

Dafina shkëlqen plot bukuri në këto imazhe

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...