Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Të famshmit shqiptarë urojnë më të mirat për vitin e ri 2021

Në rrjetet sociale gjatë ditës së djeshme (e premte) janë plasuar shumë fotografi dhe video festive.

Të tilla kanë ardhur edhe nga yjet e estradës shqiptare, të cilët zgjodhën fjalët më të mira për këtë vit të ri.

Disa duke vënë fokusin në projektet e radhës, e të tjerë me dëshirën që ky vit të jetë më ndryshe se sa ai që lam pas.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është njëra prej tyre që ndau portretin familjar në Instagram, duke bashkuar edhe një urim në përshkrim.

Çifti i njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, as kësaj radhe nuk i zhgënjyen fansat, teksa publikuan momente të lumtura nga festa.

Për një urim për ndjekësit nuk mungoi as edhe i Morena Tarakut, e cila përshëndeti 2020-ën me një imazh provokues.

Sukses të madh përkundër pandemisë pati Orhidea Latifi, e cila pëmes disa fjalëve e konsideroi vitin që kaloi si të bujshëm në muzikë, kurse pritet që ky i radhës të jetë edhe më i mirë.

Një portret familjar nuk mungoi edhe nga rep-artisti Gjiko, i cili uroi fansat për më të mirat.

Në mënyrë të veçant erdhi urimi nga reperi Mozzik, teksa publikoi edhe këngën e re “Në Tiranë”.

Duke qenë nën praninë e vajzës, Hana, Loredana përçoi mesazh të ëmbël tek miliona ndjekësit e saj.

Me një frazë nga projekti tij i fundit, Butrint Imeri uroi festën e fundvitit, ndërsa publikoi edhe setin e ri fotografik.

“Ishalla ky vit do të na gjejë me qetësi shpirtërore” ishin disa rreshta nga Fifi, e cila edhe kësaj radhe shpërndau energji pozitive përmes postimeve në rrjet.

Postime të ngjashme

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...