Showbiz

Të gjithë sytë ishin tek Melania Trump teksa votoi në Florida

Zhurnal Ads

Melania zgjodhi të vishet në “Gucci” në ditën e zgjedhjeve.

Zgjedhjet presidenciale në Amerikë janë ngjarja më e përfolur në mbarë botën që prej ditës së djeshme.

Derisa numërimi i votave po shkon drejt fundit, në mediet ndërkombëtare po diskutohen edhe shumë detaje të tjera nga dita e votimit.

Vëmendje të madhe gjatë ditës së djeshme mori edhe zonja e parë, Melania Trump, e cila votën e saj e hodhi në Florida.

Ajo kishte zgjedhur të vishej me një fustan të bardhë me fije ari, të kombinuar me një çantë të brendit “Hermes” dhe këpucë “Christian Louboutin”.

Pasi votoi, bashkëshortja e presidentit Trump iu bashkua atij për të përcjellë procesin e zgjedhjeve nga Shtëpia e Bardhë. 

Postime të ngjashme

Dwayne ‘The Rock’ Johnson lëndohet gjatë stërvitjeve në palestër, shfaqet i përgjakur në videon e ndarë në Instagram

admin

Meghan Trainor në pritje të fëmijës së parë me Daryl Sabara

admin

Sara Hoxha vishet me rrobat e Ledrit: Vetëm këpucët nuk janë të tij

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...