Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Të gjithë sytë ishin tek Melania Trump teksa votoi në Florida

Melania zgjodhi të vishet në “Gucci” në ditën e zgjedhjeve.

Zgjedhjet presidenciale në Amerikë janë ngjarja më e përfolur në mbarë botën që prej ditës së djeshme.

Derisa numërimi i votave po shkon drejt fundit, në mediet ndërkombëtare po diskutohen edhe shumë detaje të tjera nga dita e votimit.

Vëmendje të madhe gjatë ditës së djeshme mori edhe zonja e parë, Melania Trump, e cila votën e saj e hodhi në Florida.

Ajo kishte zgjedhur të vishej me një fustan të bardhë me fije ari, të kombinuar me një çantë të brendit “Hermes” dhe këpucë “Christian Louboutin”.

Pasi votoi, bashkëshortja e presidentit Trump iu bashkua atij për të përcjellë procesin e zgjedhjeve nga Shtëpia e Bardhë. 

Postime të ngjashme

Rita Ora pa komplekse, vazhdon të shijojë udhëtimet me biçikletë nëpër Sydney shoqëruar nga aktori Russell Crowe

S.B.

Në përvjetorin e 22-të të Masakrës së Mejes, Florim Thaqi sjell këngën “Lëndina e Lotëve – Meje”

S.B.

Elita Rudi: Nuk i kam buzët e bëra

S.B.

Flaka Krelani në kopertinën e revistës së famshme “My New York”

S.B.

Pallati i Buckinghamit është më i qetë me largimin e Princit Harry dhe Meghan Markle

S.B.

Ledri Vula e ngacmon Sarën me një koment satirik, ajo i kundërpërgjigjet publikisht

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...