Agjencia Zhurnal.mk

Të gjithë sytë nga Bella Hadid, sfilon pa reçipeta në “Javën e Modës në Paris”

Bella Hadid dukej mahnitëse me xhaketë dhe pantallona të bardhë në sfilatën e Alexandre Vauthier në “PFW”.

Ajo ka qenë duke pushtuar pasarelat e modës gjatë “Javëve Ndërkombëtare të Modës”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Bella Hadid së fundi ka sfiluar për koleksionn pranverë/verë 2020 “Haute Couture” të Alexandre Vauthier gjatë Javës së Modës në Paris”, të martën”.

Supermodelja, 23 vjeçe, la pak vend përi magjinatën teksa sfiloi e veshur me një kostum të bardhë.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të gjera, në të cilët tregoi figurën e përsosur, ndërsa sipër mbante veshur vetëm xhaketë, pa reçipeta.

Më pastaj, ajo në këtë sfilatë veshi një fustan dhe dukej mahnitëse. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...