Agjencia Zhurnal.mk

Të martuar para 4 muajve, prokurori amerikan vret gruan dhe veten

Një prokuror federal në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara e ka vrarë bashkëshorten, me të cilën ishte martuar para vetëm katër muajve, dhe më pas veten.

Prokurori 43-vjeçar, Timothy Delgado, dhe gruaja e tij, Tamara Delgado, u gjetën të vdekur pas kërkesës së prindërve të gruas për të kontaktuar me vajzën e tyre.

“Ne besojmë se z.Delgado e ka qëlluar bashkëshorten e vet para se ta qëllonte veten”, tha një zyrtar i policisë lokale.

Ky çift jetonte në Granite Bay, 25 milje në veri të Sacramento-s. Delgado punonte si prokuror në Zyrën e Prokurorit të Sacramento-s dhe merrej me rastet e armëve dhe drogës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...