Të martuar për tre ditë, burri në Itali sulmon gruan e tij – sherri filloi rreth ndarjes së shpenzimeve rreth dasmës

Tri ditë pas dasmës dhe fillimit të bashkëjetesës, një burrë i ri përfundon në telashe duke rrahur gruan e tij për arsye ekonomike.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, kjo ndodhi në Reggio Calabria në Itali.

Gruaja dyshohet se u sulmua nga burri i saj gjatë një mosmarrëveshje mbi menaxhimin e burimeve ekonomike të çiftit.

Diskutimi kishte shpërthyer për pagesën e shpenzimeve për pritjet e dasmës dhe DJ.

Sherri fillestar më pas rezultoi në sulm dhe gruaja u rrah nga burri i saj: ajo raportoi gërvishtje në krahë dhe mavijosje në trup dhe kërkoi ndërhyrjen e policisë.

Duke pasur parasysh seriozitetin e episodit dhe shfaqjen e simptomave të para të intolerancës, shefi i policisë së Reggio Calabria lëshoi urgjentisht një paralajmërim në mënyrë që të pengojë burrin të vazhdojë në sjelljen e tij agresive, për të parandaluar shfaqjen e episodeve të tjera të dhunës.

Related posts

Gruaja në Malajzi arriti të gjejë bizhuteritë prej ari me vlerë 14 mijë euro, pasi i hodhi aksidentalisht në mbeturina

D V

Prodhohet roboti i parë gjigant për montimin e ndërtesave

Redaksia

Një vajzë me mrrola gjatë fotosesionit mund të jetë gjëja më e mirë që do të shihni sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More