Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Të puth pak mami?” Momenti prekës kur nëna takon djalin e nxjerrë nga kampi sirian

Zhurnal Ads

Pas 6 vitesh, pritja për nënën e Endri Dumanit ka marrë fund. E përlotur dhe duke u dridhur, nëna e Endri Dumanit ka përqafuar të birin.

Videon prekëse e ka shpërndarë kryeministri në rrjetin social.

Kujtojmë se operacioni për nxjerrjen e Dumanit, një gruaje dhe 3 fëmijëve të saj u zhvillua ditën e djeshme. Fëmijët dhe gruaja u nxorrën nga kampi famëkeq sirian i Al Hawl-it dhe sot mbërritën në atdhe.

Kreu i qeverisë tha përpara mediave se operacioni do të vijojë në shpëtimin e grave dhe fëmijëve të tjerë të mbetur në kamp./Express

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/366100304494451

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Naftëtarët e Ballshit: Në grevë do jemi derisa të na japin zgjidhje

admin

25 emigrantë sirianë përfundojnë në Spitalin e Vlorës dhe tek Trauma

T E

Rama takon sot Mitsotakis, pakti detar në tryezën e diskutimit

admin

Po futej për vjedhur një vilë, shqiptari humb jetën në Greqi

admin

Basha: Rritja e çmimit të energjisë ka varfëruar shqiptarët, mjaft më!

S.B.

Babai e vëllai vranë 23-vjeçaren dhe e fshehën në Dajt, detajet e ekzekutimit të Eglantina Bucit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...