Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Të rinjtë e LSI-së në Durrës vendosin kurora me lule, duke përkujtuar viktimat e tërmetit…

Zhurnal Ads

Të rinjtë e Lëvizjes Socialiste për Integrim, dega Durrës kanë përkujtuar viktimat e tërmetit të 26 nëntorit 2019.

Ata kanë vendosur sot kurora me lule në vendndodhjet ku humbën jetën 24 qytetarë të qytetit bregdetar për shkak të lëkundjes së fortë sizmike, 6.4 e shkallës Rihter.

“Kurora me lule nga të rinj të LSI Durrës në përkujtim të 24 jetëve të humbura në Durrës nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit 2019. U prehshin në paqe”,-është mesazhi i të rinjve të LSI Durrës.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Zgjedhjet më 25 prill – Mediu: Partia Republikane me PD ose vetëm

S.B.

Ambasadorët vihen në lëvizje, takohen me Metën në Presidencë

admin

Flet ambasadori shqiptar në Turqi: Tërmeti i fortë, Izmiri nën panik! Çfarë thotë për gjendjen e shqiptarëve

S.B.

“Njeri i të ardhmes dhe pragmatik”/ Rama homazh për kryeministrin e parë shqiptar: Ja dy ngjarjet e mëdha që luajti rol moderatori

admin

“Kudo, në çdo ambient jashtë shtëpisë me maskë!”, Manastirliu flet për rregullin e ri nga 15 tetori

admin

Manastirliu apel për gratë: Mamografi falas gjatë gjithë Tetorit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...