Agjencia Zhurnal.mk

“Të rrezikuar nga bombat e padukshme”/ Rama bën krahasimin: Si e lufton bota armikun…

Kryeministri Edi Rama ka postuar në facebook-un e tij disa foto të qytetarëve sot dhe disa të tjera nga vende të tjera ku shihet se si qytetarët mbajnë radhë në dyqane apo farmaci.

Rama shkruan se sot policia dhe ushtria janë angazhuar në sigurimin e radhës në hyrje të dyqaneve apo farmacive.

Postimi i Ramës

POLICIA DHE USHTRIA JANË ANGAZHUAR SOT NË SIGURIMIN E RADHAVE E TË DISTANCAVE NË HYRJE E BRENDA PIKAVE TË SHËRBIMEVE USHQIMORE DHE FARMACEUTIKE!

🔴 JU PËRGJËROHEM TË GJITHËVE TË MBAJNË RADHËN SI NJERËZ TË RREZIKUAR NGA BOMBAT E PADUKSHME QË SJELLIN VDEKJE, VUAJTJE, ZGJATJE TË PAFUNDME TË KËSAJ LUFTE🙏

🔴 BASHKËNGJITUR SHEMBUJ SE SI E LUFTON BOTA ARMIKUN KUR SHKON PËR TË BLERË USHQIME E ILAÇE, MADJE EDHE PARA DYQANIT NË ARMËVE APO NË SHTËPINË E ZOTIT RRINË NË RADHË E NË DISTANCË!

🔴 POLICIA DHE USHTRIA JANË ANGAZHUAR SOT NË SIGURIMIN E RADHAVE E TË DISTANCAVE NË HYRJE E BRENDA PIKAVE TË SHËRBIMEVE…

Posted by Edi Rama on Friday, March 20, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...