Shqipëri

Të shtëna me armë në Durrës, dyshohet për të plagosur

Zhurnal Ads

Të shtëna me armë kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës në afërsi të një lokali në lagjen nr 13. dhe dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë për në spital, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i tyre.

Postime të ngjashme

Abuzoi seksualisht me të miturën, arrestohet 23-vjeçari në Durrës

S.B.

VIDEO/ Heroinë, kanabis e kapsula metadoni, arrestohen 2 shpërndarësit e drogërave në Korçë, procedohen 7 ‘klientë’ (EMRAT)

S.B.

SPIUNAZH| Avion ushtarak rus mbi bazën e NATO-s në Kuçovë

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...