Të shtëna me armë në Malishevë, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi që i njëjti dyshohet se ka shtënë me armë zjarri.

Policia nga i dyshuari ka konfiskuar një revole me tre fishekë, po ashtu në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar edhe tri gëzhoja.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Related posts

Grabiti gati 1 milion euro në Rinas, 25 vite burg Aleks Papës

D V

Në kufi i konfiskohen 52 mijë franga një udhëtari

D V

Gjobiten 185 shoferë në Shkup, 39 për tejkalim shpejtësie

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More