Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Të shtëna me armë në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme të zona e 21 Dhjetorit. Nga të dhënat e para raportohet për një sherr mes disa të rinjve.

Fatmirësisht, nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur të vërtetën dhe kapur autorët.

Postime të ngjashme

Gara për kryetarin e PD-së, kryeson Lulzim Basha

Dafina Vidishiqi

Publikohen rezultatet e para për garën brenda PD

Dafina Vidishiqi

Rama pas nënshkrimit të marrëveshjes për 5G: Shqipëria përherë krenare të jetë krah SHBA-së

Dafina Vidishiqi

Mbyllet procesi i votimit për zgjedhjen e kreut të Partisë Demokratike

Dafina Vidishiqi

Qyteti i Vlorës i gatshëm për sezonin veror, pritet trefishim i turistëve

Dafina Vidishiqi

Sot votohet për kryetarin e PD-së, Lulzim Basha me tre kundërkandidatë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...