Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni TOP LAJM

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Shkup, 23 qershor – Jozyrtarisht, një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Çarshi të Shkupit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 në një kafene në afërsi të “Sheshit Skenderbej”. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin. Informata më të hollësishme rreth këtij incidenti priten gjatë ditës së nesërme.

Postime të ngjashme

Qeveria e RMV-së shpërblen me dy milionë denarë Dejan Georgievskin për suksesin në lojërat olimpike

D V

Vendet e Vishegradit PRO “Mini Schengen-it”: Mbështesin përshpejtimin e procesit të zgjerimit të BE-së

D V

Ia keqpërdorin kartelën bankare, kryejnë blerje online në vlerë rreth 12 mijë euro

D V

Pesë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

D V

Digjen pyjet e Kopanicës së Shkupit (Foto)

D V

Vrasje në tentativë në Deçan, plagoset një person

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...