Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, qëllohet në ajër nga disa të rinj

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar nga qyteti i Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të plagosur.

Siç raportohet të shtënat janë regjistruar në lagjen 16 të qytetit bregdetar mes disa të rinjve, por nuk ka të lënduar, pasi është qëlluar në ajër.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...