Kosovë Kronika

Të shtëna me armë zjarri në Gjilan

Zhurnal Ads

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur mbrëmë pas mesnatës në një lagje të Gjilanit, njofton Insajderi.

Rastin për Gazetën Online Insajderi e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Mund ta konfirmoj se ka pasur të shtëna me armë zjarri. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes. Rastin tash e ka marrë prokuroria për të trajtuar”, ka thënë Hashani.

Ndërkaq, ende nuk dihet nëse është lënduar ndonjë person si pasojë e kësaj ngjarje të ndodhur mbrëmë.

Postime të ngjashme

Rast social/Familja Ismailoski kanë nevojë për ndihmë, jetojnë në një dhomë pa tavan

T E

Gjobitën transportuesit në kryeqytet për mosmbajtje të distancës

admin

Hoti kërkoi nga Bosnja e Hercegovina heqjen e vizave dhe hapjen e Zyrave Ndërlidhëse

H S
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...