Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Të shtëna me armë zjarri në Mamurras, plagoset 60-vjeçari

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur pak minuta më parë në Mamaurras.

Një qytetar 60-vjeçar i quajtur Myslim Lika ka marrë një plumb në dorë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nuk dihet ende se përse ka ndodhur ngjarja dhe cili është identiteti i autorit.

Veç policisë së Kurbinit edhe FNSH ndodhet atje e po krehin zonën. Gjithashtu janë ngritur pika kontrolli për të identifikuar dhe kapur autorin.

Postime të ngjashme

E reja shqiptare vritet në sy të dy fëmijëve në SHBA

D V

Shqipëri, 40 raste të reja me COVID-19, gushti muaji i hapur i vaksinimeve

D V

Elona Shuli ende në kampet e Sirisë, gjyshi: Kam frikë se nuk do t’i shoh më mbesat e nipin

D V

Vatër e madhe zjarri në Mamurras, banesat vetëm disa metra larg

D V

Aksident në Fier, 6 të lënduar

D V

Policia ndëshkon kosovarin që po ngiste 191 km në orë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...