Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri ka pasur sonte në rrugën “Gjon Serreçi” në Prishtinë.

 

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci tha për Telegrafin se dyshohet se nga një veturë që ishte në lëvizje ka pasur gjuajtje me armë.

“Rreth orë 20:40 është raportuar për gjuajtje me armë zjarri në rrugën ‘Gjon Serreçi’ në Prishtinë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga informatat e para dyshohet që nga një mjet në lëvizje ka pasë gjuajtje me armë”, tha ai.

Tutje, Borovci pohoi se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nisur një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë rastin. 

Related posts

Mitrovicë, arrestohet i dyshuari për kontrabandë me emigrantë

D V

Mbollën kanabis në mes të pyllit, arrestohen 2 shtetas në Vlorë, mes tyre një 16-vjeçar

D V

MPB: I kërkuar me fletarrest nga Brazili – arrestohet një shtetas i RMV-së

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com