Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset 24-vjeçari

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mëngjesin e sotëm në fshatin Mushan të Shkodrës.

Për pasojë është plagosur një 24-vjeçar, i cili është dërguar në spitalin e Shkodrës për ndihmë mjekësore.

Ndërkohë forcat blu kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të të shtënave me armë.

“Më datë 09.10.2021, rreth orës 08:45, në Spitalin Rajonal Shkodër, ka shkuar për ndihmë mjekësore, dyshohet i plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, jashtë rrezikut për jetën shtetasi I.M, 24 vjeç, banues në fshatin Mushan, Shkodër.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor me marrjen e njoftimit janë nisur menjëherë në drejtim të vendngjarjes”, njofton policia.

Related posts

“As në qiell as në tokë, s’do të jesh e tjetërkujt”, zbulohet çfarë i tha burri 19-vjeçares para se ta ekzekutonte

D V

Sulmoi konduktorin e autobusit, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

D V

4 plumba në sy të fëmijëve/ Policia zbulon atentatorin e Edison Begajt (EMRI)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More