Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset ish kryetari i PS në Vau Dejës

Të shtëna me armë janë shënuar rreth orës 10:15 të ditës së sotme në Shkodër, në afërsi të shkollës Pyjore.

 

Forcat blu bëjnë me dije se është plagosur një 54-vjeçar, i identifikuar si Nikolin Huba, ish kryetar i PS në Vau Dejes. Ai ka marrë plagë në këmbë por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë shërbimet e Policisë ku vijon krehja e zonës për kapjen e autorit, raporton TCH

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  ndodhet në vendngjarje  dhe vijon punë për  sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e ngjarjes.

Related posts

Në Kosovë brenda 24 orëshit të fundit kanë ndodhur 62 aksidente

N E

Gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit nga Tirana, u mbyt të mërkurën në Gjirin e Lalzit

D V

Sherr mes disa personave në Tiranë, 32-vjeçari përfundon në spital

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More