Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Të shtënat në Astir/ Dyshohet krim në familje, djali qëllon me armë nënën

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pak çaste më parë, ndërsa gazetarja Dorjana Bezat, raporton për ‘BalkanWeb’, se dyshohet për një person të plagosur.

Paraprakisht dyshohet se kemi të bëjmë me një krim në familje. Sipas burimeve nga vendngjarja, mësohet se djali me i identifikuar si P.Tela ka qëlluar me armë nënën e tij.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e Astirit, në rrugën ‘Bajram Dushi’. Efektivë të komisariatit nr. 6 në kryeqytet janë nisur sakaq drejt vendit të ngjarjes për të sqauar rrethanat dhe motivin e të shtënave.

Postime të ngjashme

“Zgjedhjet”, Ministria e Brendshme: Zyrat për aplikimin e pasaportave dhe ID të hapura edhe sot

S.B.

Sarandë/ Shkrumbohet nga flakët një makinë

S.B.

Kapen me mbi 1kg kokainë, arrestohen dy persona në Tiranë

S.B.

Durrës/ Lëvizte me makinën e vjedhur, arrestohet autori

S.B.

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Greqia kufizon më shumë lëvizjet në Kakavijë në periudhën 1-15 Mars

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...