Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Të tjera imazhe të Taynës nga xhirimet e klipit të ri, komentohet për paraqitjet provokuese

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ditë më parë ka prezantuar projektin e parë për vitin 2021.

Ajo solli këngën e re “Moona” në bashkëpunimin me artistin e njohur botëror, L’Algerino.

Derisa po shijon suksesin e këtij projekti, Doruntina Shala (emri i vërtetë) ka vendosur që t’i ndajë edhe disa sete të tjera fotografi që ka realizuar gjatë xhirimeve të videoklipit.

Në këto të fundit, 24 vjeçarja shfaqet në formë të mrekullueshme dhe e kuruar në çdo detaj.

Megjithatë, ajo po vazhdon të komentohet në masë të madhe për linjat e formësuara trupore të cilave po ashtu i kushton një kujdes të madh.

“Moona” ndërkohë për vetëm gjashtë ditë ka kaluar shifrën e gjashtë milionë klikimeve në platformën e popullarizuar, YouTube.

Postime të ngjashme

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

S.B.

Çiljeta Xhilaga rrëfen marrëdhënien me Alban Hoxhën: Që pesë vite bashkë, kur dashuria është e fortë çdo gjë kalohet

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...