Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Të tjera poza atraktive të Luanës nga pushimet luksoze

Ajo është një nga artistet shqiptare që rrëmben vëmendje sa herë që ndan imazhe në rrjete sociale.

Dhe Luana Vjollca edhe këtë herë është siguruar të jetë në fokus me disa nga fotografitë që ka publikuar në Instagram.

Biondja, e cila numëron dy milionë ndjekës, vjen në formë të mrekullueshme në pozat me bikini.

Këto kanë bërë që të komplimentohet në masë të madhe nga ndjekësit e miqtë që mban në rrjetin e popullarizuar.

Ajo në fakt shfaqet me një kostum të larjes neon të markës “Guess”, ndërsa nuk ka zbuluar akoma destinacionet e këtyre pushimeve luksoze.

Pushimet e 29 vjeçares vijnë pas një sërë angazhimesh me emisionin e saj, ndonëse ditë më parë përfundoi sezonin e katërt.

Sa i përket projekteve muzikore, Luana që një kohë ka qenë më e tërhequr dhe i fundit mbetet “Locos” në bashkëpunim me Jay Santos.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore, ndërsa mbulon gjoksin me kapelë

D V

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...