Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Teheran, një i plagosur nga shpërthimi në një stacion karburanti

Të paktën një person është plagosur në një shpërthim në një stacion karburanti në kryeqytetin iranian Teheran, transmeton Anadolu Agency (AA).

“Një cisternë karburanti mori flakë përderisa shkarkonte ngarkesën e saj në një stacion në rrugën Perouzi të Teheranit”, tha për televizionin shtetëror Jalal al-Maliki, një zëdhënës i departamentit të zjarrit.

Ai tha se zjarri është vënë nën kontroll dhe se të plagosurit u transferuan në një spital.

Postime të ngjashme

Muzeu Kombëtar i Ndërtimit në Uashington rihapi dyert e tij pas më shumë se një viti

N E

Organizata Botërore e Shëndetësisë variantin indian të koronavirusit e klasifikon si “shqetësim global”

N E

Humbin jetën 11 persona gjatë një sulmi të armatosur në Nigeri

N E

Italia gjatë 24 orëve të fundit regjistron 5.080 raste të reja me Kovid-19

N E

Pfizer-Biontech: Nuk ka nevojë të zhvillohet një formulë e re e vaksinave

N E

Në Angli nuk është regjistruar asnjë vdekje si pasojë e Kovid-19

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...