Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Teigen: Jam e mërzitur që kurrë më s’do të jem shtatzënë

Modelja amerikane Chrissy Teigen, ka njoftuar se pavarësisht se e do shumë rolin e së ëmës, nuk do të mbes më kurrë shtatzënë.

Teigen, më herët në këtë vit, pati njoftuar se ka humbur një foshnje, Jack të cilin do ta quanin, pas ndërlikimeve në shtatzëni.

“Dua kaq shumë të jem shtatzënë, shumë, shumë, dhe jam e mërzitur që më kurrë s’do të jem”, ka njoftuar ajo në shkrimin ku i ka bashkëngjitur një fotografi kur ishte shtatzënë.

Teigen nuk ka treguar nëse ky është vendim i saj apo nëse mjekët i kanë kërkuar një gjë të tillë.

35-vjeçarja, gruaja e këngëtarit John Legend, ka treguar edhe mërzinë që ndjen sa herë kujton humbjen e foshnjës.

“Edhe pse nuk jam shtatzënë, sa herë e shoh veten në pasqyrë e kujtoj se si do të mund të kishte qenë”, shkroi tutje ajo në Instagram.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...