Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Teksa ndodhet në izolimin e dytë, Rita Ora çmall fansat me fotografitë atraktive të realizuara muaj më parë

Ajo kurrë nuk ka frikë të eksperimentojë kur bëhet fjalë për modën.

Dhe Rita Ora dukej me stil elegant, ndërsa postoi një mori fotografish nga qëndrimi i saj në hotelin ‘Le Royal Monceau’ në Paris në Instagram të mërkurën në mbrëmje, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 27 vjeçare, tregoi një nuancë të këmbës ndërsa pozonte e veshur me një pallto të shtypur me dizajn gazete dhe çizme të zeza deri në kofshë.

Ajo vuri një palë syze dielli të çuditshme, teksa në prapavijë shfaqte banjën e dhomës së saj luksoze të hotelit.

Rita shkri në mbishkrimin e këtyre fotografiver: “I gjeta këto”.

Para izolimit, këngëtarja ndau me ndjekësit një rikthim të bujshëm të ‘xhirimeve në kohën normale”, të cilat ishin realizuar në Los Angeles në fillim të këtij viti.

Rita dukej e mahnitshme ndërsa tregoi barkun e saj të tonifikuar në palestër përmes një bluze të shkurtë të markës “Nike”, teksa kishte veshur edhe një palë pantallona të shkurtra të lehta ngjyrë gri.

Ora ashtu si të gjithë banorët në Mbretërinë e Bashkuar po përjeton periudhën e dytë të izolimit për katër javë, shkaku i rritjes së ashpër të numrit të të infektuarve me coronavirus.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...