Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Telefonat OnePlus: Aplikacioni Facebook nuk mund të fshihet nga telefoni

Përdoruesit e OnePlus janë mërzitur nga aplikacionet e parainstaluara në Facebook, të cilat nuk mund të hiqen.

Përdoruesit e OnePlus kanë një shqetësim të madh, veçanërisht vitet e fundit, transmeton Telegrafi.

Askush nuk është i lumtur për aplikacionet që nuk mund të çinstalohen dhe marrin hapësirë ​​të panevojshme të ruajtjes.

Telefonat OnePlus vijnë me një pako të para-instaluar dhe aty është edhe Facebook.

Facebook App, Facebook App Manager dhe shërbimet Facebook janë integruar në sistemin operativ si aplikacione të sistemit në OnePlus 8, 8 Pro dhe telefonit të ri Nord.

Përdoruesit e OnePlus që duan të fshijnë paketën Facebook do të zhgënjehen.

Çfar saktësisht bëjnë aplikacionet e sistemit Facebook në sfond është e paqartë.

Postime të ngjashme

Thyhet rekordi i ndjekësve në “Twitch”

S.B.

Facebook nuk punësoi persona me ngjyrë sepse ata nuk ishin një ‘kulturë e përshtatshme’ për ta

S.B.

Age of Empires IV po vjen, tashmë me një lojë të re

S.B.

Facebook fshiu përkohësisht faqen zyrtare të qytetit francez Bitche

S.B.

Fotografitë e para tregojnë Samsung Galaxy S21 “Fan Edition”

S.B.

iPhone 11 Pro me “logo të gabuar” nga Apple shitet për 2,700 dollarë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...