Telefoni më i vogël në botë – madhësia e tij është se e gishtit të madh

Në rast se nuk e keni parë më parë, Zanco është telefoni më i vogël celular në botë.

 

Diagonalja e ekranit të tij është 1.2 centimetra, rezolucioni i tij është 64×32 dhe e gjithë madhësia e tij është 46.7 mm x 21 mm.

Mund të ruani 300 kontakte dhe 50 mesazhe SMS në të, dhe bateria mund të zgjasë për 3 ditë.

Nëse flisni pandërprerë, ai do të durojë një bisedë prej tre orësh pa ndërprerje.

Gjithashtu ka Bluetooth dhe mund ta lidhni me pajisje të tjera.

Çmimi është 35 dollarë. /Telegrafi/

The smallest phone in the world! Thanks @amazon #zanco #smallestphone #hack #cap #lopwert #tiktokmademebuyit #amazonfinds #fyp #foryou #fypシ♬ original sound – Luke Cameron

https://www.tiktok.com/embed/v2/6975940059858046214?lang=en-US

Related posts

Bitcoin përfitoi nga shpallja e punës në Amazon

D V

Revolucion në video-lojën Football Manager

D V

Facebook po punon për syze të ‘zgjuara’ në partneritet me Ray-Ban

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com