Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Telekom, Festojmë 5 vite Magenta 1

Zhurnal Ads

Shkup, 20 tetor, zhurnal.mk – Magenta 1 për herë të parë doli në treg para pesë vitesh, si paketë e cila i bashkon të gjitha shërbimet Telekom, në një vend dhe në një faturë për të gjithë familjen dhe për të gjitha nevojat e biznesit..

Magenta 1vazhdimisht avancohej, përshtatej ndaj pritshmërive të abonuesvesi dhe vendosi standarde të reja. Në perspektivën pesëvjeçare e kemi përmirësuar dhe përshtatur ofertën me kohën e re digjitale dhe Magenta 1 tani ofron më shumë dhe mundëson përvojë më të pasur digjitale, fleksibilitet, mundësi për zgjedhje dinamike dhe kombinim të shërbimeve sipas nevojave.

Për 5 vite jemi të lidhur, shpërndajmë dhe kënaqemi bashkë në përfitimet dhe paketën më të mirë për shërbime të integruara në treg.

Me rastin e këtij jubileu të rëndësishëm, MakedonskiTelekom i falënderon për besimin abonuesit e vet. Festojmë me 10GB internet promocional i cili është i njëhershëm dhe në dispozicion për të gjithë abonuesit privatë postpejd si edhe për abonuesit afaristë të Magenta 1 Business dhe modeleve tarifore Business.

Aktivizojeni internetin celular promocional vetëm përmes aplikacionit TelekomMK, me çmim prej një denari dhe shfrytëzojeni në 30 ditët e ardhshme pas aktivizimit.Promocioni zgjat për një periudhë të kufizuar kohore.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Aleksovski kërkon 10 milionë euro dëmshpërblim nga Mijallkovi

E.E.

8 të vdekur dhe 225 raste të reja me Covid, 120 vetëm në Shkup

Z H

ASH-AAA në një subjekt politik, mund të shkakton tronditje brenda dy subjekteve, thonë analistët

admin

Subvencionet për efikasitet energjetik do të realizohen vitin e ardhshëm

admin

Sa do të ndihmojë përvoja e Buçkovskit në zgjidhjen e kontestit Shkup-Sofje?

E.E.

Angelov: Mbaroi koha kur thyeja tjegulla me kokë, tani udhëheq me Shtabin Kryesor për Menaxhim me Kriza

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...