Agjencia Zhurnal.mk

Temperatura rekord në Gjermani, burri del tërësisht nudo me skuter

Një motoçiklist është ndaluar nga policia teksa i jepte motorit i veshur vetëm me sandale dhe kaskë në Brandeburg, pak kilometra nga Berlini.

Burri i ka kërkuar falje policëve duke i thënë që kishte shumë vapë. Në këto ditë Gjermania është përfshirë nga temperatura rekord, me temperatura deri në 40 gradë.

Pas kontrolleve normale, burri duke qenë në rregull me dokumentat, ka vazhduar rrugën pa problem.

Ne Gjermani nuk ekziston një ligj që ndalon të qëndrosh nudo në publik.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...