Agjencia Zhurnal.mk

Tensione në Dibër para KZAZ-së

Po shoqërohet me tensione të ashpra protesta pranë KZAZ numër 19 në Dibër.

Protestuesit janë përplasur me policinë, ndërsa kjo e fundit nuk e ka kursyer aspak gazin lotsjellës.

Ndërkohë, që tensione të forta mes policisë dhe protestuesve janë shënuar edhe në KZAZ-të e Burrelit, Klosit e Bulqizës.

Protestuesit janë kundër zhvillimit të zgjedhjeve monopartiake të së dielës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...