Tensionohet situata në veri serbët hedhin bomba gazi në drejtim të Njësisë Speciale

Është tensionuar situata në veri të vendit.

 

Serbët kanë filluar të hedhin bomba gazi në drejtim të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës.

Po ashtu ata kanë vendosur barrikada.

"Ec përpara me blindë", momenti kur Njësia Speciale mësyen drejt protestuesve / Serbët gjuajnë me armë 😱

Posted by IndeksOnline on Wednesday, October 13, 2021

Related posts

Tomas Szunyog: Vitit 2021 është viti i zgjedhjeve në Kosovë

N E

Heshtje lidhur me kërkesën e SHBA-së për moratoriumin mbi njohjet

D V

24 të vdekur nga COVID-19 dhe 1,029 raste pozitive në 24 orët e fundit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More