Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Tentim për përdhunim në burgun e Ohrit

Zhurnal Ads

Ohër, 15 shtator – Gjatë ditës së sotme në Stacionin Policor të Ohrit nga ana a psikologëve të burgut të Ohrit është raportuar se me datë datës 09.09.2020, dy të burgosur kanë tentuar të përdhunojnë të burgosurin LL.GJ. (2001).

Nga MPB njoftojnë se i burgosuri edhe është sulmuar fizikisht. MPB informon se për rastin në fjalë është njoftuar edhe Prokuroria Publike dhe se po punohet për zbardhjen e plotë të rastit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ish-ushtarët profesionistë do t’i sigurojnë spitalet në Maqedoninë e Veriut

E.E.

Kryetari i ri i BFI-së, Shaqiri cakton shef kabineti teologun e njohur (FOTO)

B M

Tetovë, numri i të hospitalizuarve në rënie! Nuredini: Respektimi i masave jep rezultate

T E

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperature deri 36 gradë

E.E.

Pengesa të shumta në mësimin online

T E

Shtrenjtohen nafta dhe benzina

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...