Shqipëri

Tentoi ta godiste, Halit Valteri flet pas sherrit me Gjiknurin: Kam marrë kërcënime nga ky qen bir qeni

Zhurnal Ads

Deputeti Halit Valteri ka folur pas incidentit me Damian Gjiknuri duke pretenduar se ky i fundit e ka kërcënuar në telefon.

“Njerëz si ky as më hyjnë gjëkundi në llogari, më kërcënuan, më tha mos u merrni me mua. Z. Gjiknuri është në bashkëpunim me bandat dhe opozitën jashtëparlamentare. Kam marrë kërcënime nga ky qen bir qeni. Nga kërcënimet se familja ime e kemi treguar me kohë si dimë të merremi me këta mbeturina që na bëjnë pis këpucët. Ky që ka vjedhur me miliona në kohën kur ishte ministër i energjitikës dhe që i merr nga 5 milionë euro guruja sa herë vjen dhe i takon gruan”, tha Valteri.

Postime të ngjashme

I riu hidhet nga kati i 5-të i pallatit, niset me urgjencë drejt Traumës

T E

Infektohen me koronavirus katër mësuese në Shkodër

admin

Konferenca e Kryetarëve miraton kalendarin e veçantë të projektligjit “Për buxhetin e vitit 2021”

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...