Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Tentoi ta godiste, Halit Valteri flet pas sherrit me Gjiknurin: Kam marrë kërcënime nga ky qen bir qeni

Deputeti Halit Valteri ka folur pas incidentit me Damian Gjiknuri duke pretenduar se ky i fundit e ka kërcënuar në telefon.

“Njerëz si ky as më hyjnë gjëkundi në llogari, më kërcënuan, më tha mos u merrni me mua. Z. Gjiknuri është në bashkëpunim me bandat dhe opozitën jashtëparlamentare. Kam marrë kërcënime nga ky qen bir qeni. Nga kërcënimet se familja ime e kemi treguar me kohë si dimë të merremi me këta mbeturina që na bëjnë pis këpucët. Ky që ka vjedhur me miliona në kohën kur ishte ministër i energjitikës dhe që i merr nga 5 milionë euro guruja sa herë vjen dhe i takon gruan”, tha Valteri.

Postime të ngjashme

REL: Shqipëria, Serbia, Maqedonia e Veriut, së shpejti të sigurta nga koronavirusi

Dafina Vidishiqi

Lulzim Basha takohet me Sorecën pas rizgjedhjes si kryetar i PD

Dafina Vidishiqi

Gripi i shpendëve, ndalohet tregtimi në rrugë

Bekim Laçi

Sistem modern për analizat: 3 mln euro për sigurinë dhe shpejtësinë e shërbimit në QSUT

Bekim Laçi

Kryebashkiaku drejt shkarkimit/ Qerim Ismailaj i Mallakastrës rezultoi i dënuar në Greqi. Nuk e deklaroi

Bekim Laçi

Analizë/ “Bashkë pa kufi” – Sa janë realizuar 83 marrëveshjet Kosovë-Shqipëri ?

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...