Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tentoi të futej në apartamentin e Taylor Swift, arrestohet 51 vjeçari

Një burrë u kap të shtunën në mbrëmje duke u përpjekur të futej në apartamentet e Taylor Swift në Tribeca, sipas Policisë.

Policia arriti në ndërtesën në pronën Franklin St. pak para orës 23:00 pas marrjes së një telefonate në lidhje me një burrë që përpiqej të hynte kur dera e përparme u hap, tha një përfaqësues i NYPD.

I dyshuari Hanks Johnson, 52 vjeç, u arrestua pa incidente, sipas policisë.

Swift, bleu tre apartamente në ndërtesën me 10 dhoma në 2018 dhe gjithashtu zotëron shtëpinë e qytetit prej 17 milion dollarësh në vendin fqinj. 

Këngëtarja e “Love Story” ka shpenzuar 47,7 milion dollarë në prona nderi më tani.

Image
Image

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...