Kosovë

Tentoi të kalonte doganën e armatosur, flet për herë të parë Fjolla Morina

Zhurnal Ads

Këngëtarja Fjolla Morina, ka pranuar në policinë e Kukësit se arma e zjarrit pistoletë tip “Zoraki” dhe 23 fishekë, i përkisnin asaj.

Pistoleta  është gjendur në çantën e saj dhe gjatë marrjes në pyetje, Fjolla Morina ka treguar se arma i përket asaj dhe se e kishte harruar në çantë.

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe armën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë. E kam harruar aty, dhe sot e mora çantën pa ditur që pistoleta ishte ende aty brenda dhe udhëtova drejt Shqipërisë” , tha këngëtarja.

Pistoleta tip “Zoraki” dhe fishekët çohen për ekspertim balistik dhe gjurmë gishti. Do krahasohen me gjurmët e dy 29- vjeçarëve që u kapën në makinë.

Postime të ngjashme

Publikohen dëshmitë se si u kërcënua e mitura nga Gjilani me video intime

admin

Hoti kërkoi nga Bosnja e Hercegovina heqjen e vizave dhe hapjen e Zyrave Ndërlidhëse

H S

Pse Zvicra largoi Kosovën nga lista me rrezik, ndërsa Gjermania jo?

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...